Hoppa till sidans innehåll

Startlista


  Startlista LeksandsSparbanksspel 2017

Anmälningar t.o.m.  2017-07-21 11:45

MÄN 100 M Lör 13:10 103
     
Mattias Sandström -73 Falu IK 12,73
Mostafa Hasani -92 Falu IK  
Thomas Jönsson -65 Gefle IF 12,5
Markus Ögren -98 Hammarby IF 11,11
     
MÄN 200 M Sön 13:05 105
     
Sebastian Eriksson -03 Alunda SK 24,39
Simon Björnstedt -99 Enköpings AIF  
Mostafa Hasani -92 Falu IK  
Albin Steen -00 Kvarnsvedens FIK 25,24
Adam Bruckner -01 Ludvika FFI  
Marcus Grindange -72 Turebergs FK 28
     
MÄN 400 M Sön 15:00 107
     
Marcus Grindange -72 Turebergs FK 01:03,0
     
MÄN 800 M Lör 15:25 109
     
Jakob Hedberg -72 Alunda SK 02:15,5
Tomas Kobayashi -65 Domnarvets GoIF  
Johan Gustafsson -68 IFK Mora FIK  
Ulf Johnson -77 LK Roslagen  
Erik Åberg -00 Spårvägen Friidrott 02:11,0
Marcus Grindange -72 Turebergs FK 02:24,0
     
MÄN KULA Sön 12:15 141
     
Andreas Eriksson -94 IK Heros FIK  
Jakob Petersen Klingberg -68 Kvarnsvedens FIK  
Niclas Osmund -66 Täby IS  
     
MÄN SPJUT Lör 11:45 144
     
Mattias Sandström -73 Falu IK  
Jakob Petersen Klingberg -68 Kvarnsvedens FIK  
     
P19 100 M Lör 12:55 303
     
Daniel Persson -98 Hammarby IF  
Yonathan Helsing -98 Sundsvalls FIF 11,01
     
P19 LÄNGD Sön 9:40 333
     
Simon Björnstedt -99 Enköpings AIF  
     
P17 100 M Lör 12:55 403
     
Ludwig Gustafsson -00 Falu IK  
Moi Wirunpan -01 Gefle IF 11,76
Albin Steen -00 Kvarnsvedens FIK 12,1
     
P17 800 M Lör 15:20 409
     
Albin Melin -00 Katrineholms SK friidrott
Jakob Tapani -01 Sågmyra SK  
Johan Sjöström -01 Varbergs GIF  
     
P17 110 M HÄCK Sön 12:30 423
     
Philip Stömne -00 Valbo AIF  
     
P17 HÖJD Lör 14:30 431
     
Isak Cervin -01 Djurmo Sifferbo IF  
     
P17 LÄNGD Sön 9:40 433
     
Isak Cervin -01 Djurmo Sifferbo IF  
Ludwig Gustafsson -00 Falu IK  
Moi Wirunpan -01 Gefle IF  
Albin Melin -00 Katrineholms SK friidrott
Adam Bruckner -01 Ludvika FFI  
Arvid Osmund -01 Täby IS  
     
P17 KULA 5,0 Sön 12:15 441
     
Albin Melin -00 Katrineholms SK friidrott
Adam Bruckner -01 Ludvika FFI  
Arvid Osmund -01 Täby IS  
Philip Stömne -00 Valbo AIF  
     
P17 SPJUT 700 Lör 11:45 444
     
Isak Cervin -01 Djurmo Sifferbo IF  
Albin Melin -00 Katrineholms SK friidrott
     
P15 80 M Lör 9:30 602
     
Sebastian Eriksson -03 Alunda SK 9,63
Felix Nyberg -03 Bromma IF  
Elias Lind -03 Hässelby SK 10,12
Arvid Klingberg -03 Kvarnsvedens FIK 11,22
Noa Skomorowski -03 Kvarnsvedens FIK  
Rikard Throgen-Hedin -03 SK Bore  
Teo Paganus -03 Turebergs FK 10,57
Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF  
Linus Persson -03 Väsby IK Friidrott  
     
P15 300 M Sön 14:50 606
     
Felix Nyberg -03 Bromma IF  
Viktor Hedlund -02 Falu IK  
Elias Lind -03 Hässelby SK  
Arvid Klingberg -03 Kvarnsvedens FIK 46,89
Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF  
     
P15 800 M Lör 15:15 609
     
Felix Nyberg -03 Bromma IF  
Arvid Klingberg -03 Kvarnsvedens FIK 02:26,7
Joel Andersson -02 Kvarnsvedens FIK 02:42,7
Rikard Throgen-Hedin -03 SK Bore  
Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF  
     
P15 80 M HÄCK Sön 9:30 621
     
Felix Nyberg -03 Bromma IF  
Viktor Hedlund -02 Falu IK  
Elias Lind -03 Hässelby SK 12,1
Arvid Klingberg -03 Kvarnsvedens FIK 14,64
Emil Svavarsson -03 Kvarnsvedens FIK  
Noa Skomorowski -03 Kvarnsvedens FIK  
Rikard Throgen-Hedin -03 SK Bore  
Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF  
     
P15 HÖJD Lör 10:40 631
     
Felix Nyberg -03 Bromma IF  
Elias Lind -03 Hässelby SK  
Olle Hübert -03 IK Heros FIK  
Joel Andersson -02 Kvarnsvedens FIK  
Rikard Throgen-Hedin -03 SK Bore  
Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF  
     
P15 LÄNGD Sön 9:40 633
     
Sebastian Eriksson -03 Alunda SK  
Felix Nyberg -03 Bromma IF  
Elias Lind -03 Hässelby SK  
Arvid Klingberg -03 Kvarnsvedens FIK  
Emil Svavarsson -03 Kvarnsvedens FIK  
Joel Andersson -02 Kvarnsvedens FIK  
Noa Skomorowski -03 Kvarnsvedens FIK  
Rikard Throgen-Hedin -03 SK Bore  
Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF  
     
P15 KULA 4,0 Sön 12:15 641
     
Elias Lind -03 Hässelby SK  
Joel Andersson -02 Kvarnsvedens FIK  
Noa Skomorowski -03 Kvarnsvedens FIK  
Rikard Throgen-Hedin -03 SK Bore  
Teo Paganus -03 Turebergs FK  
Karl-William Einarson -02 Wedevågs IF  
     
P15 SPJUT 600 Lör 9:40 644
     
Sebastian Eriksson -03 Alunda SK  
Felix Nyberg -03 Bromma IF  
Elias Lind -03 Hässelby SK  
Olle Hübert -03 IK Heros FIK  
Arvid Klingberg -03 Kvarnsvedens FIK  
Emil Svavarsson -03 Kvarnsvedens FIK  
Noa Skomorowski -03 Kvarnsvedens FIK  
Rikard Throgen-Hedin -03 SK Bore  
Teo Paganus -03 Turebergs FK  
     
P13 60 M Lör 11:35 801
     
Kristoffer Andersson -04 Falu IK  
Max Titus -05 Frövi IK 9,8
Adam Söder -05 Hedesunda IF 9,23
Rasmus Berg -05 Hedesunda IF 9,68
Ludvig Granberg -04 Huddinge AIS 8,87
Vidar Lind -05 Hässelby SK 9,19
Oscar Fältenhag -05 Högbo GIF  
Anton Andersson -05 Kvarnsvedens FIK 11,17
Pontus Rimsler -04 Kvarnsvedens FIK 8,95
     
P13 200 M Sön 14:20 805
     
Kristoffer Andersson -04 Falu IK  
Max Titus -05 Frövi IK 28,92
Adam Söder -05 Hedesunda IF 39,25
Kalle Sörling -04 Hedesunda IF 33,28
Rasmus Berg -05 Hedesunda IF 32,46
Vidar Lind -05 Hässelby SK 29,5
Pontus Rimsler -04 Kvarnsvedens FIK 30,51
Olle Billgren -04 Mälarhöjdens IK 28,63
William Brändeborn -05 Råby Rekarne FIF 28,68
     
P13 600 M Lör 15:50 808
     
Kristoffer Andersson -04 Falu IK  
Max Titus -05 Frövi IK 01:49,1
Kalle Sörling -04 Hedesunda IF 02:03,6
Ludvig Granberg -04 Huddinge AIS 01:54,0
Oscar Fältenhag -05 Högbo GIF 01:49,7
Pontus Rimsler -04 Kvarnsvedens FIK  
Leo Anfält -04 Stora Tuna Friidrott  
     
P13 60 M HÄCK Sön 11:50 820
     
Kristoffer Andersson -04 Falu IK  
Rasmus Berg -05 Hedesunda IF 11,79
Pontus Rimsler -04 Kvarnsvedens FIK  
Olle Billgren -04 Mälarhöjdens IK 10,34
     
P13 HÖJD Lör 10:40 831
     
Max Titus -05 Frövi IK  
Adam Söder -05 Hedesunda IF  
Rasmus Berg -05 Hedesunda IF  
Ludvig Granberg -04 Huddinge AIS  
     
P13 LÄNGD ZON Sön 13:00 833
     
Kristoffer Andersson -04 Falu IK  
Max Titus -05 Frövi IK  
Adam Söder -05 Hedesunda IF  
Kalle Sörling -04 Hedesunda IF  
Rasmus Berg -05 Hedesunda IF  
Anton Andersson -05 Kvarnsvedens FIK  
Pontus Rimsler -04 Kvarnsvedens FIK  
Olle Billgren -04 Mälarhöjdens IK  
William Brändeborn -05 Råby Rekarne FIF  
     
P13 KULA 3,0 Sön 14:30 841
     
Adam Söder -05 Hedesunda IF  
Kalle Sörling -04 Hedesunda IF  
Rasmus Berg -05 Hedesunda IF  
Vidar Lind -05 Hässelby SK  
Anton Andersson -05 Kvarnsvedens FIK  
Pontus Rimsler -04 Kvarnsvedens FIK  
Leo Anfält -04 Stora Tuna Friidrott  
     
P13 SPJUT 400 Lör 10:15 844
     
Kalle Sörling -04 Hedesunda IF  
Rasmus Berg -05 Hedesunda IF  
Vidar Lind -05 Hässelby SK  
Oscar Fältenhag -05 Högbo GIF  
Anton Andersson -05 Kvarnsvedens FIK  
Leo Anfält -04 Stora Tuna Friidrott  
Benjamin Bodin -06 Säters IF FIK  
Mårten Arnerdal -05 Ösmo Nynäs Friidrott  
     
P11 60 M Lör 11:25 1001
     
Oskar Jansson -06 Alunda SK  
Oscar Ernlund -06 Hedesunda IF 9,78
Elliot Bergström -06 Leksands FIK  
Alfred Carlberg Nilsson -06 Stora Tuna Friidrott 9,3
Hampe Peleback -06 Stora Tuna Friidrott 9,38
Kalle Anfält -06 Stora Tuna Friidrott 9,7
Benjamin Bodin -06 Säters IF FIK  
Jakob Bergström -06 Turebergs FK 10,32
Benjamin Gummerus -06 Täby IS 9,9
Erik Hagman -06 Väsby IK Friidrott  
     
P11 200 M Sön 13:55 1005
     
Oscar Ernlund -06 Hedesunda IF 35,49
Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö  
Elliot Bergström -06 Leksands FIK  
Alfred Carlberg Nilsson -06 Stora Tuna Friidrott  
Hampe Peleback -06 Stora Tuna Friidrott  
Kalle Anfält -06 Stora Tuna Friidrott  
Jakob Bergström -06 Turebergs FK 35,76
Benjamin Gummerus -06 Täby IS 32,68
Erik Hagman -06 Väsby IK Friidrott  
     
P11 600 M Lör 15:40 1008
     
Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö  
Elliot Bergström -06 Leksands FIK  
Alfred Carlberg Nilsson -06 Stora Tuna Friidrott 02:03,0
Kalle Anfält -06 Stora Tuna Friidrott 02:06,0
Jakob Bergström -06 Turebergs FK 02:02,6
Benjamin Gummerus -06 Täby IS  
Erik Hagman -06 Väsby IK Friidrott  
     
P11 800 M HINDER Sön 15:55 1017
     
Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö  
Alfred Carlberg Nilsson -06 Stora Tuna Friidrott  
Jakob Bergström -06 Turebergs FK  
Erik Hagman -06 Väsby IK Friidrott  
     
P11 50 M HÄCK Sön 11:25 1020
     
Oscar Ernlund -06 Hedesunda IF 11,43
Alfred Carlberg Nilsson -06 Stora Tuna Friidrott  
Jakob Bergström -06 Turebergs FK  
Erik Hagman -06 Väsby IK Friidrott  
     
P11 HÖJD Sön 12:00 1031
     
Oskar Jansson -06 Alunda SK  
Elliot Bergström -06 Leksands FIK  
Alfred Carlberg Nilsson -06 Stora Tuna Friidrott  
Hampe Peleback -06 Stora Tuna Friidrott  
Kalle Anfält -06 Stora Tuna Friidrott  
Benjamin Bodin -06 Säters IF FIK  
Jakob Bergström -06 Turebergs FK  
Benjamin Gummerus -06 Täby IS  
Erik Hagman -06 Väsby IK Friidrott  
     
P11 LÄNGD ZON Lör 9:30 1033
     
Oskar Jansson -06 Alunda SK  
Oscar Ernlund -06 Hedesunda IF  
Elliot Bergström -06 Leksands FIK  
Alfred Carlberg Nilsson -06 Stora Tuna Friidrott  
Hampe Peleback -06 Stora Tuna Friidrott  
Kalle Anfält -06 Stora Tuna Friidrott  
Benjamin Bodin -06 Säters IF FIK  
Jakob Bergström -06 Turebergs FK  
Benjamin Gummerus -06 Täby IS  
Erik Hagman -06 Väsby IK Friidrott  
     
P11 KULA 2,0 Lör 13:00 1041
     
Oscar Ernlund -06 Hedesunda IF  
Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö  
Alfred Carlberg Nilsson -06 Stora Tuna Friidrott  
Hampe Peleback -06 Stora Tuna Friidrott  
Kalle Anfält -06 Stora Tuna Friidrott  
Benjamin Bodin -06 Säters IF FIK  
Jakob Bergström -06 Turebergs FK  
Benjamin Gummerus -06 Täby IS  
Erik Hagman -06 Väsby IK Friidrott  
     
P11 NERFBOLL Sön 14:30 1045
     
Oscar Ernlund -06 Hedesunda IF  
Vilhelm Psilander -06 IFK Lidingö  
Elliot Bergström -06 Leksands FIK  
Hampe Peleback -06 Stora Tuna Friidrott  
Kalle Anfält -06 Stora Tuna Friidrott  
Benjamin Bodin -06 Säters IF FIK  
Jakob Bergström -06 Turebergs FK  
Erik Hagman -06 Väsby IK Friidrott  
     
P10 60 M Lör 11:05 1101
     
Isak Aren -07 Eskilstuna Friidrott 9,12
Irving Lind -07 Hässelby SK 10,33
Axel Rogö -07 IFK Göteborg Friidrott 8,88
Oliver Björkman -07 IFK Mora FIK  
Kevin Sjöström -07 IFK Märsta  
Xanthos S. -07 Karlskoga Friidrott 9,18
Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK 9,17
Jonathan Danielsson -07 Säters IF FIK  
Simon Lindström -07 Turebergs FK 9,12
Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF  
     
P10 200 M Sön 13:20 1105
     
Isak Aren -07 Eskilstuna Friidrott 30,6
Axel Rogö -07 IFK Göteborg Friidrott 31,11
Kevin Sjöström -07 IFK Märsta  
Xanthos S. -07 Karlskoga Friidrott 31,52
Jonathan Danielsson -07 Säters IF FIK  
Simon Lindström -07 Turebergs FK 31,75
     
P10 400 M Lör 15:10 1107
     
Isak Aren -07 Eskilstuna Friidrott 01:12,0
Axel Rogö -07 IFK Göteborg Friidrott  
Oliver Björkman -07 IFK Mora FIK  
Kevin Sjöström -07 IFK Märsta  
Jonathan Danielsson -07 Säters IF FIK  
Simon Lindström -07 Turebergs FK 01:14,0
Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF  
     
P10 400 M HINDER Sön 15:50 1117
     
Isak Aren -07 Eskilstuna Friidrott  
Oliver Björkman -07 IFK Mora FIK  
Kevin Sjöström -07 IFK Märsta  
Elmer Klockars -07 Majornas IK  
Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK  
Simon Lindström -07 Turebergs FK  
Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF  
     
P10 50 M HÄCK Sön 11:05 1120
     
Irving Lind -07 Hässelby SK  
Axel Rogö -07 IFK Göteborg Friidrott  
Oliver Björkman -07 IFK Mora FIK  
Kevin Sjöström -07 IFK Märsta  
Xanthos S. -07 Karlskoga Friidrott  
Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK  
Tor Vilmar -07 Mälarhöjdens IK  
Simon Lindström -07 Turebergs FK  
Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF  
     
P10 HÖJD Sön 12:00 1131
     
Axel Rogö -07 IFK Göteborg Friidrott  
Oliver Björkman -07 IFK Mora FIK  
Kevin Sjöström -07 IFK Märsta  
Xanthos S. -07 Karlskoga Friidrott  
Elmer Klockars -07 Majornas IK  
Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK  
Tor Vilmar -07 Mälarhöjdens IK  
Simon Lindström -07 Turebergs FK  
Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF  
     
P10 LÄNGD ZON Lör 9:30 1133
     
Isak Aren -07 Eskilstuna Friidrott  
Irving Lind -07 Hässelby SK  
Axel Rogö -07 IFK Göteborg Friidrott  
Oliver Björkman -07 IFK Mora FIK  
Kevin Sjöström -07 IFK Märsta  
Xanthos S. -07 Karlskoga Friidrott  
Elmer Klockars -07 Majornas IK  
Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK  
Tor Vilmar -07 Mälarhöjdens IK  
Jonathan Danielsson -07 Säters IF FIK  
Simon Lindström -07 Turebergs FK  
Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF  
     
P10 KULA 2,0 Lör 13:00 1141
     
Isak Aren -07 Eskilstuna Friidrott  
Irving Lind -07 Hässelby SK  
Oliver Björkman -07 IFK Mora FIK  
Kevin Sjöström -07 IFK Märsta  
Xanthos S. -07 Karlskoga Friidrott  
Elmer Klockars -07 Majornas IK  
Tor Vilmar -07 Mälarhöjdens IK  
Jonathan Danielsson -07 Säters IF FIK  
Simon Lindström -07 Turebergs FK  
Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF  
     
P10 NERFBOLL Sön 14:30 1145
     
Irving Lind -07 Hässelby SK  
Axel Rogö -07 IFK Göteborg Friidrott  
Oliver Björkman -07 IFK Mora FIK  
Kevin Sjöström -07 IFK Märsta  
Xanthos S. -07 Karlskoga Friidrott  
Olle Willner -07 Mälarhöjdens IK  
Tor Vilmar -07 Mälarhöjdens IK  
Jonathan Danielsson -07 Säters IF FIK  
Simon Lindström -07 Turebergs FK  
Sigvard Einarson -07 Wedevågs IF  
     
P9 60 M Lör 10:10 1201
     
Arvid Uhlin -08 Falu IK  
Oscar Johansson -08 Hanvikens SK 9,79
Theodor Hammarberg -08 Högbo GIF 10,12
Hugo Sandström -08 IFK Göteborg Friidrott 11,3
Dante Meijer -08 IFK Mora FIK  
Elias Frisk -08 IFK Mora FIK  
Liam Smedberg -08 IFK Mora FIK  
Victor Blårand -08 IFK Mora FIK  
Adam Saxvall -08 Kvarnsvedens FIK  
Martin Bergström -08 Turebergs FK 10,56
Axel Hagman -08 Väsby IK Friidrott  
Emil Sundberg -08 Väsby IK Friidrott 11,02
Mille Jönsson Boström -08 Östhammar FI 9,75
     
P9 200 M Sön 13:50 1205
     
Oscar Johansson -08 Hanvikens SK 35,88
Theodor Hammarberg -08 Högbo GIF  
Hugo Sandström -08 IFK Göteborg Friidrott  
Elias Frisk -08 IFK Mora FIK  
Victor Blårand -08 IFK Mora FIK  
Adam Saxvall -08 Kvarnsvedens FIK  
Martin Bergström -08 Turebergs FK 36,82
Axel Hagman -08 Väsby IK Friidrott  
Emil Sundberg -08 Väsby IK Friidrott 38,65
Mille Jönsson Boström -08 Östhammar FI 34,26
     
P9 400 M Lör 15:05 1207
     
Arvid Uhlin -08 Falu IK  
Oscar Johansson -08 Hanvikens SK 01:31,0
Hugo Sandström -08 IFK Göteborg Friidrott 01:37,0
Dante Meijer -08 IFK Mora FIK  
Elias Frisk -08 IFK Mora FIK  
Victor Blårand -08 IFK Mora FIK  
Adam Saxvall -08 Kvarnsvedens FIK  
Martin Bergström -08 Turebergs FK 83,39
Axel Hagman -08 Väsby IK Friidrott  
Emil Sundberg -08 Väsby IK Friidrott 01:32,0
Borka Jönsson -08 Östhammar FI  
Mille Jönsson Boström -08 Östhammar FI 01:15,1
     
P9 400 M HINDER Sön 15:45 1217
     
Olle Ekengren -08 Bålsta IK  
Hugo Sandström -08 IFK Göteborg Friidrott  
Dante Meijer -08 IFK Mora FIK  
Victor Blårand -08 IFK Mora FIK  
Adam Saxvall -08 Kvarnsvedens FIK  
Martin Bergström -08 Turebergs FK  
Axel Hagman -08 Väsby IK Friidrott  
Emil Sundberg -08 Väsby IK Friidrott 01:41,3
Mille Jönsson Boström -08 Östhammar FI 01:25,2
     
P9 40 M HÄCK Sön 10:35 1220
     
Olle Ekengren -08 Bålsta IK  
Oscar Johansson -08 Hanvikens SK  
Theodor Hammarberg -08 Högbo GIF  
Hugo Sandström -08 IFK Göteborg Friidrott  
Victor Blårand -08 IFK Mora FIK  
Adam Saxvall -08 Kvarnsvedens FIK  
Carl Grindange -09 Turebergs FK  
Martin Bergström -08 Turebergs FK  
Axel Hagman -08 Väsby IK Friidrott  
Emil Sundberg -08 Väsby IK Friidrott 11,05
Mille Jönsson Boström -08 Östhammar FI  
     
P9 HÖJD Sön 12:00 1231
     
Oscar Johansson -08 Hanvikens SK  
Theodor Hammarberg -08 Högbo GIF  
Hugo Sandström -08 IFK Göteborg Friidrott  
Victor Blårand -08 IFK Mora FIK  
Adam Saxvall -08 Kvarnsvedens FIK  
Martin Bergström -08 Turebergs FK  
Axel Hagman -08 Väsby IK Friidrott  
Emil Sundberg -08 Väsby IK Friidrott  
Mille Jönsson Boström -08 Östhammar FI  
     
P9 LÄNGD ZON Lör 11:45 1233
     
Arvid Uhlin -08 Falu IK  
Oscar Johansson -08 Hanvikens SK  
Theodor Hammarberg -08 Högbo GIF  
Hugo Sandström -08 IFK Göteborg Friidrott  
Dante Meijer -08 IFK Mora FIK  
Elias Frisk -08 IFK Mora FIK  
Liam Smedberg -08 IFK Mora FIK  
Victor Blårand -08 IFK Mora FIK  
Martin Bergström -08 Turebergs FK  
Axel Hagman -08 Väsby IK Friidrott  
Emil Sundberg -08 Väsby IK Friidrott  
Borka Jönsson -08 Östhammar FI  
Mille Jönsson Boström -08 Östhammar FI  
     
P9 KULA 2,0 Lör 10:25 1241
     
Olle Ekengren -08 Bålsta IK  
Oscar Johansson -08 Hanvikens SK  
Hugo Sandström -08 IFK Göteborg Friidrott  
Liam Smedberg -08 IFK Mora FIK  
Victor Blårand -08 IFK Mora FIK  
Martin Bergström -08 Turebergs FK  
Axel Hagman -08 Väsby IK Friidrott  
Emil Sundberg -08 Väsby IK Friidrott  
Borka Jönsson -08 Östhammar FI  
Mille Jönsson Boström -08 Östhammar FI  
     
P9 NERFBOLL Sön 10:45 1245
     
Olle Ekengren -08 Bålsta IK  
Oscar Johansson -08 Hanvikens SK  
Hugo Sandström -08 IFK Göteborg Friidrott  
Liam Smedberg -08 IFK Mora FIK  
Victor Blårand -08 IFK Mora FIK  
Adam Saxvall -08 Kvarnsvedens FIK  
Martin Bergström -08 Turebergs FK  
Axel Hagman -08 Väsby IK Friidrott  
Emil Sundberg -08 Väsby IK Friidrott  
Borka Jönsson -08 Östhammar FI  
Mille Jönsson Boström -08 Östhammar FI  
     
P8 60 M Lör 10:00 1301
     
Lukas Haraldsson -09 Alunda SK  
Leo Lindholm -09 Gefle IF  
Viggo Hanikat -09 Hanvikens SK  
Ian Sandström -09 IK Viking friidrott  
William Daun -09 Katrineholms SK friidrott
Amadeus Norling -09 Leksands FIK  
Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK  
Fergus Hagström -09 Säters IF FIK  
Carl Grindange -09 Turebergs FK 9,96
Jonatan Borg -09 Österhaninge IF 9,78
     
P8 200 M Sön 14:00 1305
     
Lukas Haraldsson -09 Alunda SK  
Leo Lindholm -09 Gefle IF  
Viggo Hanikat -09 Hanvikens SK  
Ian Sandström -09 IK Viking friidrott  
William Daun -09 Katrineholms SK friidrott
Amadeus Norling -09 Leksands FIK  
Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK  
Fergus Hagström -09 Säters IF FIK  
Carl Grindange -09 Turebergs FK 36,5
Jonatan Borg -09 Österhaninge IF 35,1
     
P8 400 M Lör 15:00 1307
     
Lukas Haraldsson -09 Alunda SK  
Leo Lindholm -09 Gefle IF  
Viggo Hanikat -09 Hanvikens SK  
Wilhelm Mörstam -09 IFK Växjö  
Ian Sandström -09 IK Viking friidrott  
William Daun -09 Katrineholms SK friidrott
Amadeus Norling -09 Leksands FIK  
Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK  
Fergus Hagström -09 Säters IF FIK  
Carl Grindange -09 Turebergs FK 01:29,8
Jonatan Borg -09 Österhaninge IF 01:23,5
     
P8 400 M HINDER Sön 15:35 1317
     
Leo Lindholm -09 Gefle IF  
Viggo Hanikat -09 Hanvikens SK  
Wilhelm Mörstam -09 IFK Växjö  
Ian Sandström -09 IK Viking friidrott  
William Daun -09 Katrineholms SK friidrott
Amadeus Norling -09 Leksands FIK  
Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK  
Fergus Hagström -09 Säters IF FIK  
Carl Grindange -09 Turebergs FK  
Jonatan Borg -09 Österhaninge IF  
     
P8 HÖJD Sön 10:45 1331
     
Lukas Haraldsson -09 Alunda SK  
Viggo Hanikat -09 Hanvikens SK  
Wilhelm Mörstam -09 IFK Växjö  
Ian Sandström -09 IK Viking friidrott  
Amadeus Norling -09 Leksands FIK  
Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK  
Alexander Brändeborn -09 Råby Rekarne FIF  
Carl Grindange -09 Turebergs FK  
Jonatan Borg -09 Österhaninge IF  
     
P8 LÄNGD ZON Lör 11:45 1333
     
Leo Lindholm -09 Gefle IF  
Viggo Hanikat -09 Hanvikens SK  
Wilhelm Mörstam -09 IFK Växjö  
Ian Sandström -09 IK Viking friidrott  
William Daun -09 Katrineholms SK friidrott
Amadeus Norling -09 Leksands FIK  
Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK  
Fergus Hagström -09 Säters IF FIK  
Carl Grindange -09 Turebergs FK  
Jonatan Borg -09 Österhaninge IF  
     
P8 KULA 2,0 Lör 10:25 1341
     
Leo Lindholm -09 Gefle IF  
Viggo Hanikat -09 Hanvikens SK  
Wilhelm Mörstam -09 IFK Växjö  
Ian Sandström -09 IK Viking friidrott  
Amadeus Norling -09 Leksands FIK  
Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK  
Fergus Hagström -09 Säters IF FIK  
Carl Grindange -09 Turebergs FK  
Jonatan Borg -09 Österhaninge IF  
     
P8 NERFBOLL Sön 9:30 1345
     
Lukas Haraldsson -09 Alunda SK  
Leo Lindholm -09 Gefle IF  
Viggo Hanikat -09 Hanvikens SK  
Wilhelm Mörstam -09 IFK Växjö  
Ian Sandström -09 IK Viking friidrott  
William Daun -09 Katrineholms SK friidrott
Amadeus Norling -09 Leksands FIK  
Karl Ytfeldt -09 Leksands FIK  
Alexander Brändeborn -09 Råby Rekarne FIF  
Fergus Hagström -09 Säters IF FIK  
Carl Grindange -09 Turebergs FK  
Jonatan Borg -09 Österhaninge IF  
     
P7 60 M Lör 12:05 1401
     
Albin Hoback -10 Djurmo Sifferbo IF  
Olle Grop -11 Djurmo Sifferbo IF  
Melker Israelsson -10 Eskilstuna Friidrott 11,03
Douglas Hanikat -11 Hanvikens SK  
Filip Åhl -11 IFK Mora FIK  
Elvis Sevelin -13 Katrineholms SK friidrott 19,6
Riot Anfält -10 Kvarnsvedens FIK  
Henry Hellman -11 Leksands FIK  
Pelle Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Anton Carlberg Nilsson -10 Stora Tuna Friidrott  
Herman Asplund -10 Timrå AIF  
     
P7 200 M Sön 14:10 1405
     
Melker Israelsson -10 Eskilstuna Friidrott 38,17
Douglas Hanikat -11 Hanvikens SK  
Filip Åhl -11 IFK Mora FIK  
Riot Anfält -10 Kvarnsvedens FIK  
Henry Hellman -11 Leksands FIK  
Pelle Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Anton Carlberg Nilsson -10 Stora Tuna Friidrott  
Herman Asplund -10 Timrå AIF  
     
P7 400 M Lör 14:50 1407
     
Albin Hoback -10 Djurmo Sifferbo IF  
Douglas Hanikat -11 Hanvikens SK  
Riot Anfält -10 Kvarnsvedens FIK  
Henry Hellman -11 Leksands FIK  
Pelle Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Anton Carlberg Nilsson -10 Stora Tuna Friidrott  
     
P7 400 M HINDER Sön 15:25 1417
     
Douglas Hanikat -11 Hanvikens SK  
Henry Hellman -11 Leksands FIK  
Pelle Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Anton Carlberg Nilsson -10 Stora Tuna Friidrott  
     
P7 HÖJD Sön 9:30 1431
     
Olle Grop -11 Djurmo Sifferbo IF  
Douglas Hanikat -11 Hanvikens SK  
Filip Åhl -11 IFK Mora FIK  
Riot Anfält -10 Kvarnsvedens FIK  
Henry Hellman -11 Leksands FIK  
Pelle Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Anton Carlberg Nilsson -10 Stora Tuna Friidrott  
Herman Asplund -10 Timrå AIF  
     
P7 LÄNGD ZON Lör 10:40 1433
     
Albin Hoback -10 Djurmo Sifferbo IF  
Olle Grop -11 Djurmo Sifferbo IF  
Melker Israelsson -10 Eskilstuna Friidrott  
Douglas Hanikat -11 Hanvikens SK  
Filip Åhl -11 IFK Mora FIK  
Elvis Sevelin -13 Katrineholms SK friidrott
Riot Anfält -10 Kvarnsvedens FIK  
Henry Hellman -11 Leksands FIK  
Pelle Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Anton Carlberg Nilsson -10 Stora Tuna Friidrott  
     
P7 KULA 2,0 Lör 9:30 1441
     
Olle Grop -11 Djurmo Sifferbo IF  
Melker Israelsson -10 Eskilstuna Friidrott  
Douglas Hanikat -11 Hanvikens SK  
Henry Hellman -11 Leksands FIK  
Pelle Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Anton Carlberg Nilsson -10 Stora Tuna Friidrott  
Herman Asplund -10 Timrå AIF  
     
P7 NERFBOLL Sön 15:30 1445
     
Olle Grop -11 Djurmo Sifferbo IF  
Melker Israelsson -10 Eskilstuna Friidrott  
Douglas Hanikat -11 Hanvikens SK  
Riot Anfält -10 Kvarnsvedens FIK  
Henry Hellman -11 Leksands FIK  
Pelle Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Anton Carlberg Nilsson -10 Stora Tuna Friidrott  
Herman Asplund -10 Timrå AIF  
     
MVET 100 M Lör 12:45 1503
     
Mattias Sandström -73 Falu IK  
Tomas Lilljebjörn -53 Falu IK  
Thomas Jönsson -65 Gefle IF 12,5
Peter Johansson -69 Hanvikens SK 12,5
Marcus Grindange -72 Turebergs FK 14
Henrik Arnerdal -74 Ösmo Nynäs Friidrott 13,09
     
KVINNOR 100 M Lör 13:05 3103
     
Maja Swang -98 Gefle IF  
Elin Bärjegård -99 Leksands FIK  
Klara Helander -95 Upsala IF 12,28
Marie Ebbestad -00 Upsala IF  
Caroline Jansson -94 Örbyhus IF 12,96
     
KVINNOR 200 M Sön 13:00 3105
     
Maja Swang -98 Gefle IF  
Moa Eklundh -01 KFUM Örebro  
Elin Bärjegård -99 Leksands FIK  
Klara Helander -95 Upsala IF 25,1
Caroline Jansson -94 Örbyhus IF 26,95
     
KVINNOR 400 M Sön 15:05 3107
     
Alice Heldt-Cassel -01 Ludvika FFI  
     
KVINNOR 800 M Lör 15:30 3109
     
Emelie Svensson -95 IFK Mora FIK  
Fredrika Karlsson -86 LK Roslagen 02:21,2
     
KVINNOR 100 M HÄCK Sön 12:25 3122
     
Elin Bärjegård -99 Leksands FIK  
Levina Ahlgren -98 Upsala IF  
     
KVINNOR HÖJD Lör 14:30 3131
     
Amanda Juvas -99 Täby IS  
     
KVINNOR LÄNGD Sön 9:40 3133
     
Elin Bärjegård -99 Leksands FIK  
Michelle Johnson -99 Strands IF  
     
KVINNOR KULA Sön 12:15 3141
     
Amanda Lejros -99 Hässelby SK  
Lisa Rogö -76 IFK Göteborg Friidrott  
Marlene Broman -82 Timrå AIF  
Carina Asplund -67 Täby IS  
Klara Helander -95 Upsala IF  
     
KVINNOR SPJUT Lör 13:45 3144
     
Maria Olsson -96 Gefle IF  
Amanda Lejros -99 Hässelby SK  
Lisa Rogö -76 IFK Göteborg Friidrott  
Elin Bärjegård -99 Leksands FIK  
Amanda Juvas -99 Täby IS  
Klara Helander -95 Upsala IF  
     
F19 LÄNGD Sön 9:40 3333
     
Sandra Höglund -98 Högbo GIF  
Levina Ahlgren -98 Upsala IF  
     
F17 100 M Lör 13:00 3403
     
Nicolina Eriksson -01 Djurmo Sifferbo IF  
Ylwa Haglund -00 Falu IK 13,13
Wilma Björkman -01 IFK Mora FIK  
Agnes Hill -00 Kvarnsvedens FIK  
Alice Heldt-Cassel -01 Ludvika FFI  
Moa Jern -00 Strands IF 13,17
     
F17 800 M Lör 16:15 3409
     
Wilma Björkman -01 IFK Mora FIK  
Linn Tapani -01 Sågmyra SK  
     
F17 100 M HÄCK Sön 12:20 3422
     
Wilma Björkman -01 IFK Mora FIK  
Alva Wolwan -01 Upsala IF 15,7
     
F17 HÖJD Lör 14:30 3431
     
Elsa Hårrskog -01 IFK Mora FIK  
Wilma Björkman -01 IFK Mora FIK  
     
F17 LÄNGD Sön 9:40 3433
     
Nicolina Eriksson -01 Djurmo Sifferbo IF  
Ebba Eriksson -01 IFK Mora FIK  
Wilma Björkman -01 IFK Mora FIK  
Moa Jern -00 Strands IF  
Alva Wolwan -01 Upsala IF  
     
F17 KULA 3,0 Sön 12:15 3441
     
Felicia Lejros -01 Djurmo Sifferbo IF  
Ebba Eriksson -01 IFK Mora FIK  
     
F17 SPJUT 500 Lör 13:45 3444
     
Felicia Lejros -01 Djurmo Sifferbo IF  
Nicolina Eriksson -01 Djurmo Sifferbo IF  
Emilia Breiling -01 IF Göta  
Ebba Eriksson -01 IFK Mora FIK  
Wilma Björkman -01 IFK Mora FIK  
Lina Larsson -00 Säters IF FIK  
     
F15 80 M Lör 9:40 3602
     
Ebba Lindblom -02 Alunda SK 10,7
Alma Uhlin -03 Falu IK  
Olivia Nordgren -02 Falu IK  
Karin Olsson -03 Hässelby SK  
Sanna Ljungberg -02 IFK Mora FIK  
Thea Ädling Ring -03 IFK Mora FIK  
Ebba Melin -02 Katrineholms SK friidrott
Anna Klingberg -02 Kvarnsvedens FIK 11,72
Frida Essborg -02 Kvarnsvedens FIK  
Maja Sjödén -03 Kvarnsvedens FIK  
Anna Back Nilsson -02 Leksands FIK  
Saga Bond -02 Leksands FIK  
Lovisa Jakobsson -02 Ludvika FFI  
Inga Willner -02 Mälarhöjdens IK  
Hanna Elfström -02 Strands IF 11,85
Ebba Wulcan -03 Säffle Friidrott 10,23
Frida Hjort -03 Säters IF FIK 9,94
Alma Flygt -03 Täby IS  
Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF  
Ida Arnerdal -02 Ösmo Nynäs Friidrott  
     
F15 300 M Sön 14:45 3606
     
Victoria Psilander -03 IFK Lidingö  
Thea Ädling Ring -03 IFK Mora FIK  
Anna Klingberg -02 Kvarnsvedens FIK 47,45
Frida Essborg -02 Kvarnsvedens FIK  
Matilda Lundgren -03 Leksands FIK  
Frida Hjort -03 Säters IF FIK  
     
F15 800 M Lör 16:10 3609
     
Saga Fältenhag -02 Högbo GIF 02:18,0
Victoria Psilander -03 IFK Lidingö  
Thea Ädling Ring -03 IFK Mora FIK  
Anna Klingberg -02 Kvarnsvedens FIK 02:52,0
Alma Flygt -03 Täby IS  
     
F15 80 M HÄCK Sön 9:40 3621
     
Ebba Lindblom -02 Alunda SK 13
Victoria Psilander -03 IFK Lidingö  
Thea Ädling Ring -03 IFK Mora FIK  
Anna Klingberg -02 Kvarnsvedens FIK 14,83
Miranda Falk -03 Kvarnsvedens FIK 14,27
Anna Back Nilsson -02 Leksands FIK  
Hanna Elfström -02 Strands IF 15,65
Alma Flygt -03 Täby IS  
Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF  
     
F15 HÖJD Lör 14:30 3631
     
Ebba Lindblom -02 Alunda SK  
Vendela Öst -02 Bollnäs FIK  
Alma Uhlin -03 Falu IK  
Karin Olsson -03 Hässelby SK  
Saga Fältenhag -02 Högbo GIF  
Karin Hårrskog -03 IFK Mora FIK  
Sanna Ljungberg -02 IFK Mora FIK  
Viktoria Gustafsson -05 IFK Mora FIK  
Ebba Melin -02 Katrineholms SK friidrott
Anna Klingberg -02 Kvarnsvedens FIK  
Maja Sjödén -03 Kvarnsvedens FIK  
Miranda Falk -03 Kvarnsvedens FIK  
Matilda Lundgren -03 Leksands FIK  
Wilma Karlsson -03 Säffle Friidrott  
Frida Hjort -03 Säters IF FIK  
Alma Flygt -03 Täby IS  
     
F15 LÄNGD Sön 11:00 3633
     
Ebba Lindblom -02 Alunda SK  
Karin Olsson -03 Hässelby SK  
Karin Hårrskog -03 IFK Mora FIK  
Sanna Ljungberg -02 IFK Mora FIK  
Thea Ädling Ring -03 IFK Mora FIK  
Ebba Melin -02 Katrineholms SK friidrott
Anna Klingberg -02 Kvarnsvedens FIK  
Frida Essborg -02 Kvarnsvedens FIK  
Maja Sjödén -03 Kvarnsvedens FIK  
Matilda Lundgren -03 Leksands FIK  
Saga Bond -02 Leksands FIK  
Hanna Elfström -02 Strands IF  
Frida Hjort -03 Säters IF FIK  
Alma Flygt -03 Täby IS  
Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF  
     
F15 KULA 3,0 Sön 9:50 3641
     
Karin Olsson -03 Hässelby SK  
Ebba Melin -02 Katrineholms SK friidrott
Anna Klingberg -02 Kvarnsvedens FIK  
Maja Sjödén -03 Kvarnsvedens FIK  
Cecilia Fälldin -02 Ludvika FFI  
Alma Flygt -03 Täby IS  
     
F15 SPJUT 500 Lör 10:45 3644
     
Sanna Ljungberg -02 IFK Mora FIK  
Thea Ädling Ring -03 IFK Mora FIK  
Ebba Melin -02 Katrineholms SK friidrott
Anna Klingberg -02 Kvarnsvedens FIK  
Frida Essborg -02 Kvarnsvedens FIK  
Cecilia Fälldin -02 Ludvika FFI  
Lovisa Jakobsson -02 Ludvika FFI  
Hanna Elfström -02 Strands IF  
Ebba Wulcan -03 Säffle Friidrott  
Wilma Karlsson -03 Säffle Friidrott  
Frida Hjort -03 Säters IF FIK  
Alma Flygt -03 Täby IS  
Jennifer Axelsson -03 Wedevågs IF  
     
F13 60 M Lör 11:45 3801
     
Alva Lindblom -04 Alunda SK 9,05
Felicia Jansson -05 Alunda SK  
Smilla Eriksson -05 Alunda SK 9,5
Tilde Söderlund -04 Alunda SK 8,7
Alma Hansson -05 Bollnäs FIK 9,1
Ellen Lundberg -04 Djurmo Sifferbo IF  
Isabell Haglöf -04 Djurmo Sifferbo IF  
Tuva Grop -05 Djurmo Sifferbo IF  
Agnes Jansson -05 Hammarby IF 9,39
Sofia Eskilsson -05 Hammarby IF 8,73
Amanda Helgesson -04 Hanvikens SK 8,99
Cornelia Cernjul -05 Hanvikens SK 9,98
Felicia Johansson -04 Hanvikens SK 8,65
Edith Viklund -05 Hulåns IF 9,17
Emma Hättestrand -04 Högbo GIF  
Ida Eriksson -04 IFK Mora FIK 8,86
Julia Meijer -04 IFK Mora FIK  
Lina Rydén -04 IFK Mora FIK  
Vendela Mörstam -04 IFK Växjö  
Ebba Asp -04 KFUM Örebro 8,21
Tilde Hansson -04 Kvarnsvedens FIK  
Agnes Hedlund -04 Leksands FIK  
Linn Bond -04 Leksands FIK  
Ellen Heldt-Cassel -05 Ludvika FFI  
Mathilda Nehme -05 Ludvika FFI  
Adelina Borges Olsson -05 Strands IF  
Casandra Johnson -04 Strands IF 8,25
Clara Jansson -04 Säters IF FIK  
Ronja Magnusson -05 Valbo AIF  
My Persson -05 Väsby IK Friidrott 9,24
Sara Sundberg -05 Väsby IK Friidrott 9,5
Astrid Nyquist -05 Västerås FIK 9,6
Wilma Jansson -05 Västerås FIK  
     
F13 200 M Sön 14:25 3805
     
Molly Haraldsson -04 Alunda SK 28,42
Tilde Söderlund -04 Alunda SK 28,14
Alma Hansson -05 Bollnäs FIK 32,06
Agnes Jansson -05 Hammarby IF  
Sofia Eskilsson -05 Hammarby IF  
Amanda Helgesson -04 Hanvikens SK 28,07
Cornelia Cernjul -05 Hanvikens SK 35
Felicia Johansson -04 Hanvikens SK 27,38
Edith Viklund -05 Hulåns IF  
Emma Hättestrand -04 Högbo GIF  
Ida Eriksson -04 IFK Mora FIK 30,12
Vendela Mörstam -04 IFK Växjö  
Ebba Asp -04 KFUM Örebro 27,37
Ellen Heldt-Cassel -05 Ludvika FFI  
Alva Hermansson -04 Stora Tuna Friidrott 28,28
Adelina Borges Olsson -05 Strands IF  
Casandra Johnson -04 Strands IF 28,53
Clara Jansson -04 Säters IF FIK  
Meja Wolwan -05 Upsala IF 27,89
Ronja Magnusson -05 Valbo AIF  
My Persson -05 Väsby IK Friidrott  
Sara Sundberg -05 Väsby IK Friidrott 32,07
Wilma Jansson -05 Västerås FIK  
Evelina Sparf -05 Åkersberga SK  
     
F13 600 M Lör 15:45 3808
     
Molly Haraldsson -04 Alunda SK 01:54,0
Tilde Söderlund -04 Alunda SK 01:54,8
Moa Bolinder -05 Bollnäs FIK 02:31,0
Maja Milleback -04 Färjestaden FIK  
Amanda Helgesson -04 Hanvikens SK 01:38,7
Emma Hättestrand -04 Högbo GIF  
Julia Meijer -04 IFK Mora FIK  
Alde Johansson -04 IK Stål  
Alva Hermansson -04 Stora Tuna Friidrott 01:46,9
Adelina Borges Olsson -05 Strands IF  
Sara Sundberg -05 Väsby IK Friidrott 01:57,8
Astrid Nyquist -05 Västerås FIK 01:55,0
     
F13 800 M HINDER Sön 16:00 3817
     
Maja Milleback -04 Färjestaden FIK  
Amanda Helgesson -04 Hanvikens SK  
Edith Viklund -05 Hulåns IF  
Emma Hättestrand -04 Högbo GIF  
Julia Meijer -04 IFK Mora FIK  
Lina Rydén -04 IFK Mora FIK  
Sara Sundberg -05 Väsby IK Friidrott  
Astrid Nyquist -05 Västerås FIK  
     
F13 60 M HÄCK Sön 10:00 3820
     
Tilde Söderlund -04 Alunda SK 9,91
Alma Hansson -05 Bollnäs FIK 11,65
Amanda Thyr -04 Bollnäs FIK 11,75
Moa Bolinder -05 Bollnäs FIK 12,89
Ellen Lundberg -04 Djurmo Sifferbo IF  
Maja Milleback -04 Färjestaden FIK  
Agnes Jansson -05 Hammarby IF 10,41
Felicia Johansson -04 Hanvikens SK 11,03
Edith Viklund -05 Hulåns IF  
Emma Hättestrand -04 Högbo GIF  
Lina Rydén -04 IFK Mora FIK  
Vendela Mörstam -04 IFK Växjö  
Agnes Hedlund -04 Leksands FIK  
Linn Bond -04 Leksands FIK  
Adelina Borges Olsson -05 Strands IF  
Casandra Johnson -04 Strands IF 9,77
Meja Wolwan -05 Upsala IF 9,79
Sara Sundberg -05 Väsby IK Friidrott 11,62
Astrid Nyquist -05 Västerås FIK  
     
F13 HÖJD Lör 9:30 3831
     
Alva Lindblom -04 Alunda SK  
Molly Haraldsson -04 Alunda SK  
Tilde Söderlund -04 Alunda SK  
Tuva Grop -05 Djurmo Sifferbo IF  
Agnes Jansson -05 Hammarby IF  
Amanda Helgesson -04 Hanvikens SK  
Cornelia Cernjul -05 Hanvikens SK  
Felicia Johansson -04 Hanvikens SK  
Edith Viklund -05 Hulåns IF  
Emma Hättestrand -04 Högbo GIF  
Julia Meijer -04 IFK Mora FIK  
Hanna Andersson -05 IK Stål  
Tilde Hansson -04 Kvarnsvedens FIK  
Agnes Hedlund -04 Leksands FIK  
Linn Bond -04 Leksands FIK  
Casandra Johnson -04 Strands IF  
Astrid Nyquist -05 Västerås FIK  
     
F13 LÄNGD ZON Sön 13:00 3833
     
Alva Lindblom -04 Alunda SK  
Felicia Jansson -05 Alunda SK  
Smilla Eriksson -05 Alunda SK  
Tilde Söderlund -04 Alunda SK  
Alma Hansson -05 Bollnäs FIK  
Amanda Thyr -04 Bollnäs FIK  
Moa Bolinder -05 Bollnäs FIK  
Alice Rooth -04 Djurmo Sifferbo IF  
Ellen Lundberg -04 Djurmo Sifferbo IF  
Isabell Haglöf -04 Djurmo Sifferbo IF  
Tuva Grop -05 Djurmo Sifferbo IF  
Maja Milleback -04 Färjestaden FIK  
Agnes Jansson -05 Hammarby IF  
Sofia Eskilsson -05 Hammarby IF  
Amanda Helgesson -04 Hanvikens SK  
Cornelia Cernjul -05 Hanvikens SK  
Felicia Johansson -04 Hanvikens SK  
Edith Viklund -05 Hulåns IF  
Emma Hättestrand -04 Högbo GIF  
Ida Eriksson -04 IFK Mora FIK  
Julia Meijer -04 IFK Mora FIK  
Lina Rydén -04 IFK Mora FIK  
Vendela Mörstam -04 IFK Växjö  
Alde Johansson -04 IK Stål  
Hanna Andersson -05 IK Stål  
Ebba Asp -04 KFUM Örebro  
Nea Skomorowski -04 Kvarnsvedens FIK  
Tilde Hansson -04 Kvarnsvedens FIK  
Tinna Svavarsdottir -03 Kvarnsvedens FIK  
Agnes Hedlund -04 Leksands FIK  
Linn Bond -04 Leksands FIK  
Ellen Heldt-Cassel -05 Ludvika FFI  
Mathilda Nehme -05 Ludvika FFI  
Casandra Johnson -04 Strands IF  
Clara Jansson -04 Säters IF FIK  
Meja Wolwan -05 Upsala IF  
Ronja Magnusson -05 Valbo AIF  
My Persson -05 Väsby IK Friidrott  
Sara Sundberg -05 Väsby IK Friidrott  
Evelina Sparf -05 Åkersberga SK  
     
F13 KULA 2,0 Sön 10:30 3841
     
Alva Lindblom -04 Alunda SK  
Felicia Jansson -05 Alunda SK  
Molly Haraldsson -04 Alunda SK  
Smilla Eriksson -05 Alunda SK  
Tilde Söderlund -04 Alunda SK  
Alice Rooth -04 Djurmo Sifferbo IF  
Ellen Lundberg -04 Djurmo Sifferbo IF  
Agnes Jansson -05 Hammarby IF  
Sofia Eskilsson -05 Hammarby IF  
Amanda Helgesson -04 Hanvikens SK  
Cornelia Cernjul -05 Hanvikens SK  
Lina Rydén -04 IFK Mora FIK  
Vendela Mörstam -04 IFK Växjö  
Alde Johansson -04 IK Stål  
Hanna Andersson -05 IK Stål  
Nicolina Wiberg -04 IK Stål  
Tinna Svavarsdottir -03 Kvarnsvedens FIK  
Ellen Heldt-Cassel -05 Ludvika FFI  
Mathilda Nehme -05 Ludvika FFI  
Clara Jansson -04 Säters IF FIK  
My Persson -05 Väsby IK Friidrott  
Sara Sundberg -05 Väsby IK Friidrott  
Astrid Nyquist -05 Västerås FIK  
Wilma Jansson -05 Västerås FIK  
Evelina Sparf -05 Åkersberga SK  
     
F13 SPJUT 400 Lör 12:15 3844
     
Alva Lindblom -04 Alunda SK  
Molly Haraldsson -04 Alunda SK  
Tilde Söderlund -04 Alunda SK  
Alice Rooth -04 Djurmo Sifferbo IF  
Ellen Lundberg -04 Djurmo Sifferbo IF  
Isabell Haglöf -04 Djurmo Sifferbo IF  
Tuva Grop -05 Djurmo Sifferbo IF  
Agnes Jansson -05 Hammarby IF  
Sofia Eskilsson -05 Hammarby IF  
Amanda Helgesson -04 Hanvikens SK  
Ida Eriksson -04 IFK Mora FIK  
Lina Rydén -04 IFK Mora FIK  
Vendela Mörstam -04 IFK Växjö  
Alde Johansson -04 IK Stål  
Hanna Andersson -05 IK Stål  
Nicolina Wiberg -04 IK Stål  
Tilde Hansson -04 Kvarnsvedens FIK  
Tinna Svavarsdottir -03 Kvarnsvedens FIK  
Agnes Hedlund -04 Leksands FIK  
Linn Bond -04 Leksands FIK  
Clara Jansson -04 Säters IF FIK  
Ronja Magnusson -05 Valbo AIF  
My Persson -05 Väsby IK Friidrott  
Sara Sundberg -05 Väsby IK Friidrott  
Astrid Nyquist -05 Västerås FIK  
Wilma Jansson -05 Västerås FIK  
     
F11 60 M Lör 11:15 4001
     
Hilma Östlund -06 Hedesunda IF 10,98
Wilma Welander -06 Hedesunda IF 9,67
Märta Hedström -06 Högbo GIF  
Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne Fri  
Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne Fri 9,09
Tilde Löwdin -06 IK Stål  
Johanna Fernverg -06 IK Westmannia  
Julia Nilsson -06 Kvarnsvedens FIK  
Wilma Högberg -06 Kvarnsvedens FIK 9,79
Anja Svensson Dahl -06 Leksands FIK  
Julia Norling -06 Leksands FIK  
Matilda Eriksson -06 Leksands FIK  
Vilma Lyck -06 Leksands FIK  
Matilda Martini -06 Skeninge IK 9,53
Rut Isberg -06 Stora Tuna Friidrott 10,01
Agnes Andersson -06 Säters IF FIK  
Emma Flinkberg -06 Trångsvikens IF  
Annie Grindange -06 Turebergs FK 9,58
     
F11 200 M Sön 13:10 4005
     
Olivia Holmström -06 Bromma IF  
Stina Ekengren -06 Bålsta IK  
Hilma Östlund -06 Hedesunda IF 41,97
Wilma Welander -06 Hedesunda IF 37,46
Märta Hedström -06 Högbo GIF  
Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne Fri  
Johanna Fernverg -06 IK Westmannia  
Wilma Högberg -06 Kvarnsvedens FIK 35,1
Anja Svensson Dahl -06 Leksands FIK  
Julia Norling -06 Leksands FIK  
Matilda Eriksson -06 Leksands FIK  
Vilma Lyck -06 Leksands FIK  
Matilda Martini -06 Skeninge IK 32,83
Rut Isberg -06 Stora Tuna Friidrott  
Agnes Andersson -06 Säters IF FIK  
Emma Flinkberg -06 Trångsvikens IF  
Annie Grindange -06 Turebergs FK 34,34
     
F11 600 M Lör 15:55 4008
     
Märta Hedström -06 Högbo GIF  
Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne Fri  
Leonie Mörstam -06 IFK Växjö  
Wilma Högberg -06 Kvarnsvedens FIK  
Matilda Martini -06 Skeninge IK 02:00,1
Rut Isberg -06 Stora Tuna Friidrott  
Agnes Andersson -06 Säters IF FIK  
Emma Flinkberg -06 Trångsvikens IF  
     
F11 800 M HINDER Sön 16:15 4017
     
Olivia Holmström -06 Bromma IF  
Stina Ekengren -06 Bålsta IK  
Märta Hedström -06 Högbo GIF  
Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne Fri  
Leonie Mörstam -06 IFK Växjö  
Tilde Löwdin -06 IK Stål  
Wilma Högberg -06 Kvarnsvedens FIK  
Anja Svensson Dahl -06 Leksands FIK  
Julia Norling -06 Leksands FIK  
Matilda Martini -06 Skeninge IK  
Agnes Andersson -06 Säters IF FIK  
Emma Flinkberg -06 Trångsvikens IF  
     
F11 50 M HÄCK Sön 11:15 4020
     
Saga Thyr -06 Bollnäs FIK  
Olivia Holmström -06 Bromma IF  
Stina Ekengren -06 Bålsta IK  
Hilma Östlund -06 Hedesunda IF 12,33
Wilma Welander -06 Hedesunda IF 9,67
Märta Hedström -06 Högbo GIF  
Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne Fri  
Leonie Mörstam -06 IFK Växjö  
Tilde Löwdin -06 IK Stål  
Julia Nilsson -06 Kvarnsvedens FIK  
Wilma Högberg -06 Kvarnsvedens FIK 11,05
Julia Norling -06 Leksands FIK  
Matilda Martini -06 Skeninge IK  
Rut Isberg -06 Stora Tuna Friidrott  
Agnes Andersson -06 Säters IF FIK  
Emma Flinkberg -06 Trångsvikens IF  
Annie Grindange -06 Turebergs FK  
     
F11 HÖJD Lör 13:00 4031
     
Stina Ekengren -06 Bålsta IK  
Hilma Östlund -06 Hedesunda IF  
Wilma Welander -06 Hedesunda IF  
Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne Fri  
Leonie Mörstam -06 IFK Växjö  
Tilde Löwdin -06 IK Stål  
Johanna Fernverg -06 IK Westmannia  
Wilma Högberg -06 Kvarnsvedens FIK  
Julia Norling -06 Leksands FIK  
Matilda Eriksson -06 Leksands FIK  
Matilda Martini -06 Skeninge IK  
Rut Isberg -06 Stora Tuna Friidrott  
Agnes Andersson -06 Säters IF FIK  
Emma Flinkberg -06 Trångsvikens IF  
Annie Grindange -06 Turebergs FK  
     
F11 LÄNGD ZON Sön 15:00 4033
     
Saga Thyr -06 Bollnäs FIK  
Olivia Holmström -06 Bromma IF  
Stina Ekengren -06 Bålsta IK  
Hilma Östlund -06 Hedesunda IF  
Wilma Welander -06 Hedesunda IF  
Märta Hedström -06 Högbo GIF  
Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne Fri  
Leonie Mörstam -06 IFK Växjö  
Tilde Löwdin -06 IK Stål  
Johanna Fernverg -06 IK Westmannia  
Julia Nilsson -06 Kvarnsvedens FIK  
Wilma Högberg -06 Kvarnsvedens FIK  
Anja Svensson Dahl -06 Leksands FIK  
Julia Norling -06 Leksands FIK  
Matilda Eriksson -06 Leksands FIK  
Vilma Lyck -06 Leksands FIK  
Matilda Martini -06 Skeninge IK  
Rut Isberg -06 Stora Tuna Friidrott  
Agnes Andersson -06 Säters IF FIK  
Emma Flinkberg -06 Trångsvikens IF  
Annie Grindange -06 Turebergs FK  
     
F11 KULA 2,0 Lör 14:30 4041
     
Hilma Östlund -06 Hedesunda IF  
Wilma Welander -06 Hedesunda IF  
Märta Hedström -06 Högbo GIF  
Fanny Bergqvist -06 IFK Sunne Fri  
Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne Fri  
Leonie Mörstam -06 IFK Växjö  
Tilde Löwdin -06 IK Stål  
Johanna Fernverg -06 IK Westmannia  
Wilma Högberg -06 Kvarnsvedens FIK  
Anja Svensson Dahl -06 Leksands FIK  
Julia Norling -06 Leksands FIK  
Matilda Eriksson -06 Leksands FIK  
Matilda Martini -06 Skeninge IK  
Rut Isberg -06 Stora Tuna Friidrott  
Annie Grindange -06 Turebergs FK  
     
F11 NERFBOLL Sön 13:30 4045
     
Saga Thyr -06 Bollnäs FIK  
Hilma Östlund -06 Hedesunda IF  
Wilma Welander -06 Hedesunda IF  
Märta Hedström -06 Högbo GIF  
Sigrid Elfgren -06 IFK Sunne Fri  
Tilde Löwdin -06 IK Stål  
Wilma Högberg -06 Kvarnsvedens FIK  
Anja Svensson Dahl -06 Leksands FIK  
Julia Norling -06 Leksands FIK  
Matilda Eriksson -06 Leksands FIK  
Matilda Martini -06 Skeninge IK  
Rut Isberg -06 Stora Tuna Friidrott  
Emma Flinkberg -06 Trångsvikens IF  
Annie Grindange -06 Turebergs FK  
     
F10 60 M Lör 10:50 4101
     
Carmen Cernjul -07 Hanvikens SK 9,33
Filippa Hanikat -07 Hanvikens SK 9,35
Nova Raitis -07 Hanvikens SK 9,17
Ebba Berg -07 Hedesunda IF 11,6
Ida Hättestrand -07 Högbo GIF  
Lina Sandström -07 IFK Göteborg Friidrott 9,73
Evelina Åhl -07 IFK Mora FIK  
Molly Ädling Ring -07 IFK Mora FIK  
Tilde Karlsson -07 IFK Mora FIK  
Nora Johansson -07 IK Stål  
Cornelia Hallberg -07 Leksands FIK  
Ebba Berglund -07 Leksands FIK  
Inese Varghans Leksell -07 Leksands FIK  
Tyra Mikaelsdotter -07 Leksands FIK  
Moa Kindbom -07 Skeninge IK  
Saga Brink -07 Sollefteå GIF fri 9,68
Astrid Hermansson -07 Stora Tuna Friidrott 9,92
Alice Lundh Hållén -07 Strands IF 10,42
Lia Hagström -07 Säters IF FIK  
Matilda Borg -07 Österhaninge IF 8,88
Tove Eskilsson -07 Österhaninge IF  
     
F10 200 M Sön 13:25 4105
     
Carmen Cernjul -07 Hanvikens SK 32
Filippa Hanikat -07 Hanvikens SK 33,25
Nova Raitis -07 Hanvikens SK 33,48
Ida Hättestrand -07 Högbo GIF  
Lina Sandström -07 IFK Göteborg Friidrott 33,07
Evelina Åhl -07 IFK Mora FIK  
Molly Ädling Ring -07 IFK Mora FIK  
Tilde Karlsson -07 IFK Mora FIK  
Nora Johansson -07 IK Stål  
Ebba Berglund -07 Leksands FIK  
Tyra Mikaelsdotter -07 Leksands FIK  
Saga Brink -07 Sollefteå GIF fri 33,46
Astrid Hermansson -07 Stora Tuna Friidrott  
Alice Lundh Hållén -07 Strands IF  
Hilda Jonsson -07 Säters IF FIK  
Lia Hagström -07 Säters IF FIK  
Ellinore Sparf -07 Åkersberga SK  
Amilia Moverare -07 Österhaninge IF  
Matilda Borg -07 Österhaninge IF 31,05
Miriam Moverare -07 Österhaninge IF  
Simone Moverare -07 Österhaninge IF  
Tove Eskilsson -07 Österhaninge IF  
     
F10 400 M Lör 16:05 4107
     
Carmen Cernjul -07 Hanvikens SK 01:12,0
Filippa Hanikat -07 Hanvikens SK 01:13,2
Nova Raitis -07 Hanvikens SK 01:21,0
Ida Hättestrand -07 Högbo GIF  
Lina Sandström -07 IFK Göteborg Friidrott 01:22,4
Evelina Åhl -07 IFK Mora FIK  
Tilde Karlsson -07 IFK Mora FIK  
Ebba Berglund -07 Leksands FIK  
Tyra Mikaelsdotter -07 Leksands FIK  
Moa Kindbom -07 Skeninge IK  
Astrid Hermansson -07 Stora Tuna Friidrott 01:14,9
Alice Lundh Hållén -07 Strands IF  
Hilda Jonsson -07 Säters IF FIK  
Lia Hagström -07 Säters IF FIK  
Matilda Borg -07 Österhaninge IF 01:09,8
     
F10 400 M HINDER Sön 16:10 4117
     
Carmen Cernjul -07 Hanvikens SK 01:18,0
Filippa Hanikat -07 Hanvikens SK 01:18,3
Nova Raitis -07 Hanvikens SK  
Ida Hättestrand -07 Högbo GIF  
Lina Sandström -07 IFK Göteborg Friidrott  
Tilde Karlsson -07 IFK Mora FIK  
Ebba Berglund -07 Leksands FIK  
Moa Kindbom -07 Skeninge IK  
Astrid Hermansson -07 Stora Tuna Friidrott  
Alice Lundh Hållén -07 Strands IF  
Hilda Jonsson -07 Säters IF FIK  
Lia Hagström -07 Säters IF FIK  
Amilia Moverare -07 Österhaninge IF  
Matilda Borg -07 Österhaninge IF  
Miriam Moverare -07 Österhaninge IF  
Simone Moverare -07 Österhaninge IF  
     
F10 50 M HÄCK Sön 10:50 4120
     
Carmen Cernjul -07 Hanvikens SK  
Filippa Hanikat -07 Hanvikens SK  
Nova Raitis -07 Hanvikens SK  
Ebba Berg -07 Hedesunda IF 12,75
Ida Hättestrand -07 Högbo GIF  
Lina Sandström -07 IFK Göteborg Friidrott  
Tilde Karlsson -07 IFK Mora FIK  
Cornelia Hallberg -07 Leksands FIK  
Moa Kindbom -07 Skeninge IK  
Saga Brink -07 Sollefteå GIF fri  
Alice Lundh Hållén -07 Strands IF  
Hilda Jonsson -07 Säters IF FIK  
Lia Hagström -07 Säters IF FIK  
Caitlyn Stömne -07 Valbo AIF  
Amilia Moverare -07 Österhaninge IF  
Matilda Borg -07 Österhaninge IF  
Miriam Moverare -07 Österhaninge IF  
Simone Moverare -07 Österhaninge IF  
Tove Eskilsson -07 Österhaninge IF  
     
F10 HÖJD Lör 11:30 4131
     
Carmen Cernjul -07 Hanvikens SK  
Filippa Hanikat -07 Hanvikens SK  
Nova Raitis -07 Hanvikens SK  
Ebba Berg -07 Hedesunda IF  
Ida Hättestrand -07 Högbo GIF  
Lina Sandström -07 IFK Göteborg Friidrott  
Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK friidrott
Cornelia Hallberg -07 Leksands FIK  
Inese Varghans Leksell -07 Leksands FIK  
Moa Kindbom -07 Skeninge IK  
Saga Brink -07 Sollefteå GIF fri  
Alice Lundh Hållén -07 Strands IF  
Hilda Jonsson -07 Säters IF FIK  
Lia Hagström -07 Säters IF FIK  
Matilda Borg -07 Österhaninge IF  
Tove Eskilsson -07 Österhaninge IF  
     
F10 LÄNGD ZON Sön 13:45 4133
     
Carmen Cernjul -07 Hanvikens SK  
Filippa Hanikat -07 Hanvikens SK  
Nova Raitis -07 Hanvikens SK  
Ebba Berg -07 Hedesunda IF  
Ida Hättestrand -07 Högbo GIF  
Lina Sandström -07 IFK Göteborg Friidrott  
Evelina Åhl -07 IFK Mora FIK  
Molly Ädling Ring -07 IFK Mora FIK  
Tilde Karlsson -07 IFK Mora FIK  
Nora Johansson -07 IK Stål  
Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK friidrott
Cornelia Hallberg -07 Leksands FIK  
Ebba Berglund -07 Leksands FIK  
Inese Varghans Leksell -07 Leksands FIK  
Tyra Mikaelsdotter -07 Leksands FIK  
Moa Kindbom -07 Skeninge IK  
Saga Brink -07 Sollefteå GIF fri  
Astrid Hermansson -07 Stora Tuna Friidrott  
Alice Lundh Hållén -07 Strands IF  
Lia Hagström -07 Säters IF FIK  
Ellinore Sparf -07 Åkersberga SK  
Amilia Moverare -07 Österhaninge IF  
Matilda Borg -07 Österhaninge IF  
Miriam Moverare -07 Österhaninge IF  
Simone Moverare -07 Österhaninge IF  
Tove Eskilsson -07 Österhaninge IF  
     
F10 KULA 2,0 Lör 14:30 4141
     
Carmen Cernjul -07 Hanvikens SK  
Filippa Hanikat -07 Hanvikens SK  
Nova Raitis -07 Hanvikens SK  
Ebba Berg -07 Hedesunda IF  
Lina Sandström -07 IFK Göteborg Friidrott  
Molly Ädling Ring -07 IFK Mora FIK  
Nora Johansson -07 IK Stål  
Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK friidrott
Moa Kindbom -07 Skeninge IK  
Saga Brink -07 Sollefteå GIF fri  
Hilda Jonsson -07 Säters IF FIK  
Lia Hagström -07 Säters IF FIK  
Matilda Borg -07 Österhaninge IF  
Tove Eskilsson -07 Österhaninge IF  
     
F10 NERFBOLL Sön 12:00 4145
     
Carmen Cernjul -07 Hanvikens SK  
Filippa Hanikat -07 Hanvikens SK  
Nova Raitis -07 Hanvikens SK  
Ebba Berg -07 Hedesunda IF  
Lina Sandström -07 IFK Göteborg Friidrott  
Molly Ädling Ring -07 IFK Mora FIK  
Nora Johansson -07 IK Stål  
Hilma Sevelin -07 Katrineholms SK friidrott
Cornelia Hallberg -07 Leksands FIK  
Inese Varghans Leksell -07 Leksands FIK  
Moa Kindbom -07 Skeninge IK  
Saga Brink -07 Sollefteå GIF fri  
Alice Lundh Hållén -07 Strands IF  
Hilda Jonsson -07 Säters IF FIK  
Lia Hagström -07 Säters IF FIK  
Caitlyn Stömne -07 Valbo AIF  
Ellinore Sparf -07 Åkersberga SK  
Amilia Moverare -07 Österhaninge IF  
Matilda Borg -07 Österhaninge IF  
Miriam Moverare -07 Österhaninge IF  
Simone Moverare -07 Österhaninge IF  
     
F9 60 M Lör 10:20 4201
     
Maja Andersson -08 Alunda SK 10,23
Agnes Grop -08 Djurmo Sifferbo IF  
Matilda Israelsson -08 Eskilstuna Friidrott 9,64
Midea Allard -08 Eskilstuna Friidrott  
Linnéa Hallström -08 Falu IK  
Miranda Jansson -08 Falu IK  
Junia Gruvman -08 Högbo GIF  
Thelma Hammarberg -08 Högbo GIF 10,75
Vera Bäck -08 IFK Mora FIK  
Timea Löwdin -08 IK Stål  
Hilda Säfström -08 Kvarnsvedens FIK 9,98
Tillie Ytfedt -08 Leksands FIK  
Fanny Szalkai -08 Spårvägen Friidrott  
Elvira Andersson -08 Säters IF FIK  
Johanna Gummerus -08 Täby IS 10,04
Emelie Stenfelt -08 Wedevågs IF  
Märta Nyquist -08 Västerås FIK 11,5
     
F9 200 M Sön 13:40 4205
     
Maja Andersson -08 Alunda SK  
Matilda Israelsson -08 Eskilstuna Friidrott 33,22
Midea Allard -08 Eskilstuna Friidrott  
Linnéa Hallström -08 Falu IK  
Miranda Jansson -08 Falu IK  
Junia Gruvman -08 Högbo GIF  
Hildur Elfgren -08 IFK Sunne Fri 37,92
Hilda Säfström -08 Kvarnsvedens FIK  
Tillie Ytfedt -08 Leksands FIK  
Fanny Szalkai -08 Spårvägen Friidrott 33,8
Elvira Andersson -08 Säters IF FIK  
Johanna Gummerus -08 Täby IS 34,22
Emelie Stenfelt -08 Wedevågs IF  
Frida Arenvang -08 Wedevågs IF  
Märta Nyquist -08 Västerås FIK  
     
F9 400 M Lör 16:20 4207
     
Maja Andersson -08 Alunda SK 01:19,0
Matilda Israelsson -08 Eskilstuna Friidrott  
Midea Allard -08 Eskilstuna Friidrott  
Junia Gruvman -08 Högbo GIF  
Hildur Elfgren -08 IFK Sunne Fri  
Alexandra Fernverg -08 IK Westmannia  
Hilda Säfström -08 Kvarnsvedens FIK 01:28,1
Tillie Ytfedt -08 Leksands FIK  
Fanny Szalkai -08 Spårvägen Friidrott 01:15,3
Elvira Andersson -08 Säters IF FIK  
Johanna Gummerus -08 Täby IS 01:26
Frida Arenvang -08 Wedevågs IF  
Märta Nyquist -08 Västerås FIK 01:35,0
     
F9 400 M HINDER Sön 15:40 4217
     
Maja Andersson -08 Alunda SK  
Midea Allard -08 Eskilstuna Friidrott  
Junia Gruvman -08 Högbo GIF  
Hildur Elfgren -08 IFK Sunne Fri  
Hilda Säfström -08 Kvarnsvedens FIK  
Tillie Ytfedt -08 Leksands FIK  
Fanny Szalkai -08 Spårvägen Friidrott  
Elvira Andersson -08 Säters IF FIK  
Frida Arenvang -08 Wedevågs IF  
Märta Nyquist -08 Västerås FIK  
     
F9 40 M HÄCK Sön 10:25 4220
     
Maja Andersson -08 Alunda SK  
Agnes Grop -08 Djurmo Sifferbo IF  
Matilda Israelsson -08 Eskilstuna Friidrott  
Midea Allard -08 Eskilstuna Friidrott  
Linnéa Hallström -08 Falu IK  
Miranda Jansson -08 Falu IK  
Junia Gruvman -08 Högbo GIF  
Thelma Hammarberg -08 Högbo GIF  
Emma Rogö -09 IFK Göteborg Friidrott  
Ester Hjelte -09 IFK Mora FIK  
Alexandra Fernverg -08 IK Westmannia  
Hilda Säfström -08 Kvarnsvedens FIK  
Tillie Ytfedt -08 Leksands FIK  
Fanny Szalkai -08 Spårvägen Friidrott  
Johanna Gummerus -08 Täby IS 8,77
Emelie Stenfelt -08 Wedevågs IF  
Frida Arenvang -08 Wedevågs IF  
Märta Nyquist -08 Västerås FIK  
     
F9 HÖJD Sön 14:00 4231
     
Maja Andersson -08 Alunda SK  
Agnes Grop -08 Djurmo Sifferbo IF  
Elsa Haglöf -08 Djurmo Sifferbo IF  
Midea Allard -08 Eskilstuna Friidrott  
Junia Gruvman -08 Högbo GIF  
Hildur Elfgren -08 IFK Sunne Fri  
Timea Löwdin -08 IK Stål  
Alexandra Fernverg -08 IK Westmannia  
Hilda Säfström -08 Kvarnsvedens FIK  
Thea Bonde -08 Leksands FIK  
Tillie Ytfedt -08 Leksands FIK  
Fanny Szalkai -08 Spårvägen Friidrott  
Johanna Gummerus -08 Täby IS  
Märta Nyquist -08 Västerås FIK  
     
F9 LÄNGD ZON Lör 14:30 4233
     
Maja Andersson -08 Alunda SK  
Elsa Haglöf -08 Djurmo Sifferbo IF  
Matilda Israelsson -08 Eskilstuna Friidrott  
Midea Allard -08 Eskilstuna Friidrott  
Linnéa Hallström -08 Falu IK  
Miranda Jansson -08 Falu IK  
Junia Gruvman -08 Högbo GIF  
Thelma Hammarberg -08 Högbo GIF  
Vera Bäck -08 IFK Mora FIK  
Hildur Elfgren -08 IFK Sunne Fri  
Timea Löwdin -08 IK Stål  
Alexandra Fernverg -08 IK Westmannia  
Hilda Säfström -08 Kvarnsvedens FIK  
Thea Bonde -08 Leksands FIK  
Tillie Ytfedt -08 Leksands FIK  
Fanny Szalkai -08 Spårvägen Friidrott  
Elvira Andersson -08 Säters IF FIK  
Johanna Gummerus -08 Täby IS  
Emelie Stenfelt -08 Wedevågs IF  
Frida Arenvang -08 Wedevågs IF  
Märta Nyquist -08 Västerås FIK  
     
F9 KULA 2,0 Lör 11:30 4241
     
Maja Andersson -08 Alunda SK  
Elsa Haglöf -08 Djurmo Sifferbo IF  
Midea Allard -08 Eskilstuna Friidrott  
Junia Gruvman -08 Högbo GIF  
Alexandra Fernverg -08 IK Westmannia  
Hilda Säfström -08 Kvarnsvedens FIK  
Thea Bonde -08 Leksands FIK  
Tillie Ytfedt -08 Leksands FIK  
Fanny Szalkai -08 Spårvägen Friidrott  
Johanna Gummerus -08 Täby IS  
Frida Arenvang -08 Wedevågs IF  
Märta Nyquist -08 Västerås FIK  
     
F9 NERFBOLL Sön 10:45 4245
     
Maja Andersson -08 Alunda SK  
Elsa Haglöf -08 Djurmo Sifferbo IF  
Matilda Israelsson -08 Eskilstuna Friidrott  
Midea Allard -08 Eskilstuna Friidrott  
Linnéa Hallström -08 Falu IK  
Miranda Jansson -08 Falu IK  
Junia Gruvman -08 Högbo GIF  
Hildur Elfgren -08 IFK Sunne Fri  
Alexandra Fernverg -08 IK Westmannia  
Hilda Säfström -08 Kvarnsvedens FIK  
Thea Bonde -08 Leksands FIK  
Tillie Ytfedt -08 Leksands FIK  
Fanny Szalkai -08 Spårvägen Friidrott  
Elvira Andersson -08 Säters IF FIK  
Märta Nyquist -08 Västerås FIK  
     
F8 60 M Lör 10:30 4301
     
Emma Rogö -09 IFK Göteborg Friidrott 10,96
Agnes Karlsson -09 IFK Mora FIK  
Emilia Frost Smeds -09 IFK Mora FIK  
Ester Hjelte -09 IFK Mora FIK  
Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott 10,52
Thalea S. -09 Karlskoga Friidrott 10,77
Thea Högberg -09 Kvarnsvedens FIK 10,58
Alva Svensson Dahl -09 Leksands FIK  
Astrid Mikaelsdotter -09 Leksands FIK  
Elsa Berglund -09 Leksands FIK  
Esther Hellman -09 Leksands FIK  
Isolde Hallman -09 Leksands FIK  
Nila Bergström -09 Leksands FIK  
Tilda Hallin -09 Leksands FIK  
Bella Lundh Hållén -09 Strands IF 12,61
Ellen Broman -09 Timrå AIF  
Lisa Flinkberg -09 Trångsvikens IF  
Ida Flygt -09 Täby IS  
Tuva Eckerberg -09 Täby IS 10,5
     
F8 200 M Sön 14:15 4305
     
Agnes Karlsson -09 IFK Mora FIK  
Emilia Frost Smeds -09 IFK Mora FIK  
Ester Hjelte -09 IFK Mora FIK  
Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott 35,97
Thalea S. -09 Karlskoga Friidrott 41,59
Thea Högberg -09 Kvarnsvedens FIK 36,6
Alva Svensson Dahl -09 Leksands FIK  
Astrid Mikaelsdotter -09 Leksands FIK  
Ella Snis -09 Leksands FIK  
Esther Hellman -09 Leksands FIK  
Nila Bergström -09 Leksands FIK  
Bella Lundh Hållén -09 Strands IF  
Ellen Broman -09 Timrå AIF  
Lisa Flinkberg -09 Trångsvikens IF  
Ida Flygt -09 Täby IS  
Tuva Eckerberg -09 Täby IS  
     
F8 400 M Lör 14:55 4307
     
Agnes Karlsson -09 IFK Mora FIK  
Emilia Frost Smeds -09 IFK Mora FIK  
Ester Hjelte -09 IFK Mora FIK  
Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott 01:29,8
Thalea S. -09 Karlskoga Friidrott  
Thea Högberg -09 Kvarnsvedens FIK 01:29,1
Alva Svensson Dahl -09 Leksands FIK  
Ella Snis -09 Leksands FIK  
Esther Hellman -09 Leksands FIK  
Nila Bergström -09 Leksands FIK  
Lisa Flinkberg -09 Trångsvikens IF  
     
F8 400 M HINDER Sön 15:30 4317
     
Emma Rogö -09 IFK Göteborg Friidrott  
Agnes Karlsson -09 IFK Mora FIK  
Emilia Frost Smeds -09 IFK Mora FIK  
Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott  
Thea Högberg -09 Kvarnsvedens FIK  
Alva Svensson Dahl -09 Leksands FIK  
Esther Hellman -09 Leksands FIK  
Lisa Flinkberg -09 Trångsvikens IF  
     
F8 HÖJD Sön 10:45 4331
     
Emma Rogö -09 IFK Göteborg Friidrott  
Agnes Karlsson -09 IFK Mora FIK  
Emilia Frost Smeds -09 IFK Mora FIK  
Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott  
Thalea S. -09 Karlskoga Friidrott  
Thea Högberg -09 Kvarnsvedens FIK  
Esther Hellman -09 Leksands FIK  
Nila Bergström -09 Leksands FIK  
Bella Lundh Hållén -09 Strands IF  
Ida Flygt -09 Täby IS  
     
F8 LÄNGD ZON Lör 13:00 4333
     
Emma Rogö -09 IFK Göteborg Friidrott  
Agnes Karlsson -09 IFK Mora FIK  
Emilia Frost Smeds -09 IFK Mora FIK  
Ester Hjelte -09 IFK Mora FIK  
Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott  
Thalea S. -09 Karlskoga Friidrott  
Thea Högberg -09 Kvarnsvedens FIK  
Alva Svensson Dahl -09 Leksands FIK  
Astrid Mikaelsdotter -09 Leksands FIK  
Ella Snis -09 Leksands FIK  
Elsa Berglund -09 Leksands FIK  
Esther Hellman -09 Leksands FIK  
Isolde Hallman -09 Leksands FIK  
Nila Bergström -09 Leksands FIK  
Tilda Hallin -09 Leksands FIK  
Bella Lundh Hållén -09 Strands IF  
Ellen Broman -09 Timrå AIF  
Lisa Flinkberg -09 Trångsvikens IF  
Ida Flygt -09 Täby IS  
Tuva Eckerberg -09 Täby IS  
     
F8 KULA 2,0 Lör 10:30 4341
     
Agnes Karlsson -09 IFK Mora FIK  
Emilia Frost Smeds -09 IFK Mora FIK  
Ester Hjelte -09 IFK Mora FIK  
Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott  
Thalea S. -09 Karlskoga Friidrott  
Thea Högberg -09 Kvarnsvedens FIK  
Alva Svensson Dahl -09 Leksands FIK  
Ella Snis -09 Leksands FIK  
Tilda Hallin -09 Leksands FIK  
Ellen Broman -09 Timrå AIF  
Ida Flygt -09 Täby IS  
Tuva Eckerberg -09 Täby IS  
     
F8 NERFBOLL Sön 9:30 4345
     
Agnes Karlsson -09 IFK Mora FIK  
Emilia Frost Smeds -09 IFK Mora FIK  
Ester Hjelte -09 IFK Mora FIK  
Rebecka Albinsson -09 Karlskoga Friidrott  
Thalea S. -09 Karlskoga Friidrott  
Thea Högberg -09 Kvarnsvedens FIK  
Alva Svensson Dahl -09 Leksands FIK  
Ella Snis -09 Leksands FIK  
Elsa Berglund -09 Leksands FIK  
Isolde Hallman -09 Leksands FIK  
Nila Bergström -09 Leksands FIK  
Tilda Hallin -09 Leksands FIK  
Bella Lundh Hållén -09 Strands IF  
Ellen Broman -09 Timrå AIF  
Lisa Flinkberg -09 Trångsvikens IF  
Ida Flygt -09 Täby IS  
Tuva Eckerberg -09 Täby IS  
     
F7 60 M Lör 12:15 4401
     
Ellen Littorin-Pousette -10 Alunda SK  
Embla Allard -12 Eskilstuna Friidrott  
Elsa Blårand -10 IFK Mora FIK  
Lovisa Daun -11 Katrineholms SK friidrott
Maja Sevelin -10 Katrineholms SK friidrott 10,39
Rakel Stenbäck -10 Kvarnsvedens FIK  
Hilla Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Maja Martini -10 Skeninge IK  
     
F7 200 M Sön 14:05 4405
     
Embla Allard -12 Eskilstuna Friidrott  
Elsa Blårand -10 IFK Mora FIK  
Lovisa Daun -11 Katrineholms SK friidrott
Maja Sevelin -10 Katrineholms SK friidrott 38,89
Hilla Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Maja Martini -10 Skeninge IK  
     
F7 400 M Lör 14:45 4407
     
Embla Allard -12 Eskilstuna Friidrott  
Astrid Burling -10 Fredrikshof FIF  
Elsa Blårand -10 IFK Mora FIK  
Maja Sevelin -10 Katrineholms SK friidrott 01:27,8
Hilla Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Maja Martini -10 Skeninge IK  
     
F7 400 M HINDER Sön 15:20 4417
     
Astrid Burling -10 Fredrikshof FIF  
Elsa Blårand -10 IFK Mora FIK  
Maja Sevelin -10 Katrineholms SK friidrott
Hilla Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Maja Martini -10 Skeninge IK  
     
F7 HÖJD Sön 9:30 4431
     
Ellen Littorin-Pousette -10 Alunda SK  
Elsa Blårand -10 IFK Mora FIK  
Maja Sevelin -10 Katrineholms SK friidrott
Hilla Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Maja Martini -10 Skeninge IK  
     
F7 LÄNGD ZON Lör 10:40 4433
     
Ellen Littorin-Pousette -10 Alunda SK  
Embla Allard -12 Eskilstuna Friidrott  
Elsa Blårand -10 IFK Mora FIK  
Lovisa Daun -11 Katrineholms SK friidrott
Maja Sevelin -10 Katrineholms SK friidrott
Rakel Stenbäck -10 Kvarnsvedens FIK  
Hilla Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Maja Martini -10 Skeninge IK  
     
F7 KULA 2,0 Lör 9:30 4441
     
Ellen Littorin-Pousette -10 Alunda SK  
Embla Allard -12 Eskilstuna Friidrott  
Elsa Blårand -10 IFK Mora FIK  
Maja Sevelin -10 Katrineholms SK friidrott
Rakel Stenbäck -10 Kvarnsvedens FIK  
Hilla Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Maja Martini -10 Skeninge IK  
     
F7 NERFBOLL Sön 15:30 4445
     
Embla Allard -12 Eskilstuna Friidrott  
Elsa Blårand -10 IFK Mora FIK  
Lovisa Daun -11 Katrineholms SK friidrott
Hilla Ytfeldt -10 Leksands FIK  
Maja Martini -10 Skeninge IK  
     
KVET 100 M Lör 12:50 4503
     
Anna Arnerdal -75 Ösmo Nynäs Friidrott  
     
Uppdaterad: 2017-07-21 16:03
Skribent: Lennart Linderkers

Vår huvudsponsor


SISU_Webb_IF_190X190_samverkan

Väder Leksand

Banner Grasroten

Postadress:
Leksands FIK - Friidrott
Karin Hedlund, Västanvik Djupgropsvägen 1
79392 Leksand

Kontakt:
Tel: 0705-084246
E-post: This is a mailto link

Se all info